RQ73C1J11K3BTD
MFR.Part #
RQ73C1J11K3BTD
JLCPCB Part #
C2083345
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 150mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS