RP73PF2A1K62BTDF
MFR.Part #
RP73PF2A1K62BTDF
JLCPCB Part #
C2094884
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS