RU73X2A422RLTDF
MFR.Part #
RU73X2A422RLTDF
JLCPCB Part #
C3947936
Description
-55℃~+155℃ 100mW 422Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS