RP73PF1E174RBTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RP73PF1E174RBTDF
JLCPCB Part #
C4276378
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS