H830K1BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H830K1BZA
JLCPCB Part #
C1407861
Package
Plugin
Description
250mW 30.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS