CPF0402B1K5E1
MFR.Part #
CPF0402B1K5E1
JLCPCB Part #
C1740605
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS