RP73D2B9R09BTG
MFR.Part #
RP73D2B9R09BTG
JLCPCB Part #
C4355702
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS