RP73D2B90R9BTG
MFR.Part #
RP73D2B90R9BTG
JLCPCB Part #
C4118085
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS