3504G3A1K5FTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3504G3A1K5FTDF
JLCPCB Part #
C5503624
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS