RP73D2B8R25BTG
MFR.Part #
RP73D2B8R25BTG
JLCPCB Part #
C4083542
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS