RP73D2B8R45BTG
MFR.Part #
RP73D2B8R45BTG
JLCPCB Part #
C3924237
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.45Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS