RC1206FR-1084R5L
MFR.Part #
RC1206FR-1084R5L
JLCPCB Part #
C6757523
Description
-55℃~+155℃ 250mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS