RP73D2A8R25BTG
MFR.Part #
RP73D2A8R25BTG
JLCPCB Part #
C4122907
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.25Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS