RN73C1E7K5BTG
MFR.Part #
RN73C1E7K5BTG
JLCPCB Part #
C3941535
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS