RP73D2B80K6BTD
MFR.Part #
RP73D2B80K6BTD
JLCPCB Part #
C1714341
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS