RT1206CRD074R87L
MFR.Part #
RT1206CRD074R87L
JLCPCB Part #
C1700127
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.87Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS