RP73D2B4K75BTG
MFR.Part #
RP73D2B4K75BTG
JLCPCB Part #
C4148966
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS