H424K9BCA
MFR.Part #
H424K9BCA
JLCPCB Part #
C1410234
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS