RP73D2A4K75BTG
MFR.Part #
RP73D2A4K75BTG
JLCPCB Part #
C4239583
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS