35203R3JT
MFR.Part #
35203R3JT
JLCPCB Part #
C4349319
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 3.3Ω Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS