RP73D2B237RBTG
MFR.Part #
RP73D2B237RBTG
JLCPCB Part #
C4139739
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS