CRG1206F13R
MFR.Part #
CRG1206F13R
JLCPCB Part #
C4058121
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS