RP73D2B1K37BTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RP73D2B1K37BTDF
JLCPCB Part #
C1727736
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS