RP73D2B13K7BTDF
MFR.Part #
RP73D2B13K7BTDF
JLCPCB Part #
C1727311
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS