RP73D2B1K27BTDF
MFR.Part #
RP73D2B1K27BTDF
JLCPCB Part #
C1727750
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS