RP73D2B17R4BTG
MFR.Part #
RP73D2B17R4BTG
JLCPCB Part #
C4305336
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS