RP73D2B37R4BTG
MFR.Part #
RP73D2B37R4BTG
JLCPCB Part #
C4005216
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS