KTR18EZPF1873
MFR.Part #
KTR18EZPF1873
JLCPCB Part #
C4273135
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS