3430H2F560RTDF
MFR.Part #
3430H2F560RTDF
JLCPCB Part #
C6059332
Description
-55℃~+155℃ 2W 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS