RP73D2A8R45BTG
MFR.Part #
RP73D2A8R45BTG
JLCPCB Part #
C4222300
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.45Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS