KUP-14A11F-24
MFR.Part #
KUP-14A11F-24
Description
-45℃~+45℃ 10ms 15ms 240V@AC 24V 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 5A AgCdO + Gold Plated - Power Relays ROHS