RQ73C2B549KBTD
MFR.Part #
RQ73C2B549KBTD
JLCPCB Part #
C2084774
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 549kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS