RP73D2A887RBTG
MFR.Part #
RP73D2A887RBTG
JLCPCB Part #
C4011943
Description
-55℃~+155℃ 125mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS