RP73D2A59RBTDF
MFR.Part #
RP73D2A59RBTDF
JLCPCB Part #
C4292723
Description
-55℃~+155℃ 125mW 59Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS