CPF0603B27RE1
MFR.Part #
CPF0603B27RE1
JLCPCB Part #
C2094157
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS