RP73D2A562RBTG
MFR.Part #
RP73D2A562RBTG
JLCPCB Part #
C4326074
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS