RN73C2A3K83BTDF
MFR.Part #
RN73C2A3K83BTDF
JLCPCB Part #
C2090226
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS