RU73X1E1K3LTDF
MFR.Part #
RU73X1E1K3LTDF
JLCPCB Part #
C4076619
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS