RP73D2A562KBTG
MFR.Part #
RP73D2A562KBTG
JLCPCB Part #
C4169733
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS