RG2012N-4872-W-T5
MFR.Part #
RG2012N-4872-W-T5
JLCPCB Part #
C1726833
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 48.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS