RP73D2A56K2BTG
MFR.Part #
RP73D2A56K2BTG
JLCPCB Part #
C4342872
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS