RU73X1J12K7LTDF
MFR.Part #
RU73X1J12K7LTDF
JLCPCB Part #
C4014601
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS