RP73D2A165KBTDF
MFR.Part #
RP73D2A165KBTDF
JLCPCB Part #
C1718155
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 165kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS