CRT0805-FY-2802ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRT0805-FY-2802ELF
JLCPCB Part #
C2114563
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 28kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS