RP73D1J53K6BTG
MFR.Part #
RP73D1J53K6BTG
JLCPCB Part #
C3976992
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS