TE500B680RJ
MFR.Part #
TE500B680RJ
JLCPCB Part #
C5981758
Description
500W 680Ω Wirewound Resistor ±440ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS