RP73D1J5K36BTG
MFR.Part #
RP73D1J5K36BTG
JLCPCB Part #
C4187052
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.36kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS