IN24-5RD-RTNC
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
IN24-5RD-RTNC
Description
-10℃~+70℃ 1.5 10W 2.4GHz 5.5dBi 50Ω Rubber Ducky Antenna - Antennas ROHS