RP73D1J332RBTG
MFR.Part #
RP73D1J332RBTG
JLCPCB Part #
C4042679
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS