RP73D1J392RBTG
MFR.Part #
RP73D1J392RBTG
JLCPCB Part #
C4169808
Description
-55℃~+155℃ 100mW 392Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS